Gembird стенна стойка за телевизор TV Mount - WM-80ST-02 - 37"-80", 60 kg
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gembird
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: WM-80ST-02
СТОЙКА ЗА: Телевизор
МОНТИРАНЕ НА: Стена
ВИД СТОЙКА: Регулируема
ОРГАНИЗАЦИЯ НА КАБЕЛИТЕ: Да
МАКСИМАЛНО ТЕГЛО: 60 kg
МАКСИМАЛЕН ДИАГОНАЛ: 80"
VESA СТАНДАРТ: 600 x 400400 x 400400 x 300300 x 300400 x 200300 x 200200 x 200
ВЕРТИКАЛЕН НАКЛОН: +5° / -15°
ВЪРТЕНЕ НА РАМОТО: 120°
ВЪРТЕНЕ НА СТОЙКАТА: 0°
РАЗСТОЯНИЕ ОТ СТЕНАТА: 58 - 402 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Heavy duty steel LCD screen wall mountSupports most 37" - 80" LCD TV’sAllows up to 120 degrees swivel and 20 degrees tiltingIncludes all necessary installation materials
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8716309126229
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gembird
СТОЙКА ЗА: Телевизор
МОНТИРАНЕ НА: Стена
ВИД СТОЙКА: Регулируема
ОРГАНИЗАЦИЯ НА КАБЕЛИТЕ: Да
МАКСИМАЛНО ТЕГЛО: 60 kg
МАКСИМАЛЕН ДИАГОНАЛ: 80"
ВЕРТИКАЛЕН НАКЛОН: +5° / -15°
ВЪРТЕНЕ НА РАМОТО: 120°
ВЪРТЕНЕ НА СТОЙКАТА: 0°
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8716309126229
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
СТОЙКА ЗАТелевизор
МОНТИРАНЕ НАСтена
ЦВЯТЧерен
ДОПЪЛНИТЕЛНИAllows up to 120 degrees swivel and 20 degrees tilting
ДОПЪЛНИТЕЛНИHeavy duty steel LCD screen wall mount
ДОПЪЛНИТЕЛНИIncludes all necessary installation materials
ДОПЪЛНИТЕЛНИSupports most 37" - 80" LCD TV’s
ВИД СТОЙКАРегулируема
ОРГАНИЗАЦИЯ НА КАБЕЛИТЕДа
СТОЙКА ЗАТелевизор
МАКСИМАЛЕН ДИАГОНАЛ80"
МОНТИРАНЕ НАСтена
VESA СТАНДАРТ300 x 300
VESA СТАНДАРТ400 x 300
VESA СТАНДАРТ400 x 400
VESA СТАНДАРТ600 x 400
VESA СТАНДАРТ200 x 200
VESA СТАНДАРТ300 x 200
VESA СТАНДАРТ400 x 200
ВИД СТОЙКАРегулируема
ЦВЯТЧерен
ВЪРТЕНЕ НА СТОЙКАТА
ОРГАНИЗАЦИЯ НА КАБЕЛИТЕДа
МАКСИМАЛЕН ДИАГОНАЛ80"
VESA СТАНДАРТ200 x 200
VESA СТАНДАРТ300 x 200
VESA СТАНДАРТ300 x 300
VESA СТАНДАРТ400 x 200
VESA СТАНДАРТ400 x 300
VESA СТАНДАРТ400 x 400
VESA СТАНДАРТ600 x 400
ВЪРТЕНЕ НА СТОЙКАТА
Тегло6.10кг
АтрибутСтойност
Тип монтажФиксирана
Минимален размер на екрана (inch)37
Максимален размер на екрана (inch)80
Максимално тегло (kg)60
Ъгъл на наклон (°)-15 / 5
Ъгъл на завъртане (°)±45°
Отстояние от стената (mm)50
ЦвятЧерен
МатериалСтомана
Тегло6.10кг
Gembird WM-80ST-02 Фиксирана стенна стойка за телевизор – 37"-80", 60 kg
Ключови Предимства
  • Универсална съвместимост – Подходяща за повечето плоски телевизори от 37"-80" с VESA отвори до 600x400 mm.
  • Лесен монтаж – Включва всички необходими части и ясна инструкция за бързо окачване на стена.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип монтажФиксирана
Минимален размер на екрана37 inch
Максимален размер на екрана80 inch